Lenovo: notebooky ThinkPad T470 a T470s

Notebooky Lenovo ThinkPad T470 a T470s se 14" úhlopříčkou obrazovky cílí na firemní uživatele, které zaujmou vlastnostmi, jako jsou procesory Intel Core sedmé generace, kompaktní, avšak odolné provedení, široké možnosti konfigurace a zabezpečení nebo dlouhá výdrž při práci na baterie.

128
0
SDÍLET

Díky hmotností 1,58 kg a výšce 19,95 mm je ThinkPad T470 vhodný i na častější cestování. Počítač disponuje 14“ displejem s rozlišením Full HD. Stejně jako ostatní notebooky série ThinkPad i tento model úspěšně prošel 12 testy odolnosti dle armádních norem a více než 200 testy kvality.

ThinkPad T470 je dostupný s Microsoft Windows 10 Pro Signature Edition, takže se uživatelé nemusejí obávat přítomnosti nechtěných zkušebních verzí aplikací a dalších zbytečností. Díky Windows Hello a technologii rozpoznávání obličeje a otisku prstu není potřeba při přihlašování do systému zadávat heslo – stačí se podívat do infračervené kamery nebo se dotknout snímače otisku prstu a je hotovo.

Se dvěma bateriemi a technologií Power Bridge poskytuje notebook až 18hodinovou výdrž baterie na jedno nabití. Připojení k internetu i mimo dosah klasické či bezdrátové sítě zajistí modem LTE-A (4G).

ThinkPad T470s váží 1,3 kg a pro cestování je tak ještě vhodnější, než výše představený model T470. Na vlastnostech to přitom takřka není znát, protože vlastnosti, jako jsou odolné provedení, procesory Intel Core sedmé generace, 14“ displej s Full HD rozlišením či celodenní výdrž baterie zůstaly zachovány i zde.

Produktový list výrobku z katalogu Icecat:

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář.
Vaše jméno