Logitech: klávesnice Craft

Společnost Logitech uvedla na trh klávesnici Craft vybavenou kreativním otočným ovladačem. Oproti běžným klávesnicím tak přidává unikátní ovládací prvek, který může v podporovaných aplikacích výrazně urychlit řadu běžných činností.

531
0
SDÍLET

Výrobce tento ovladač nazývá Crown (koruna) a podle jeho slov představuje „naprosto nový způsob okamžitého přístupu k nástrojům a zadávání vstupních parametrů v programech podle aktuálního kontextu jejich používání“.

Pomocí dotyků a otáčení lze kolečkem například ovládat jas, kontrast a saturaci barev obrázků v Adobe Photoshopu nebo vytvářet a upravovat grafy v Microsoft Excelu. Ovladačem lze například také zvětšovat a zmenšovat písmo v programech pro práci s dokumenty. Kreativní otočný ovladač poskytuje kontrolu při zadávání různých vstupních parametrů při práci na stolním počítači.

V obslužné aplikaci Logitech Options lze vytvářet vlastní profily a naplno tak využívat možnosti kolečka při práci s programy jako Adobe Photoshop CC, Adobe Illustrator CC, Adobe Premiere Pro CC, Adobe InDesign CC a Microsoft PowerPoint, Excel a Word (v současné době lze funkce programů společnosti Microsoft ovládat pouze na platformě PC). Ovladač Crown umožňuje také snadněji zadávat příkazy, které vyžadují součinnost obou rukou. Ovladač lze využít i pro přepínání mezi pracovními plochami, aplikacemi nebo úpravu hlasitosti.

Klávesnice má inteligentní podsvícení, které detekuje, zda se klávesnice využívá, a jehož intenzita se automaticky přizpůsobuje podle světelných podmínek v místnosti.

Díky funkci Easy-Switch lze při používání klávesnice plynule přecházet až mezi třemi připojenými zařízeními. Pro připojení lze zvolit buď USB přijímač Logitech Unifying nebo Bluetooth Low Energy.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář.
Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.