Logitech: videokonferenční řešení Rally

Konferenční kamera Logitech Rally nabízí rozlišení 4K, modulární audio komponenty, rozsáhlé možnosti řízení otáčení/naklánění/zoomu (PTZ) a technologii Logitech RightSense, která automaticky nastavuje vhodné záběry účastníků konference.

254
0
SDÍLET

Technologie RightSense dále optimalizuje barvu a jas obličejů účastníků konference a zvyšuje srozumitelnost hlasu pro usnadnění a zpříjemnění průběhu jednání. Modulární řešení je vhodné pro konferenční místnosti, zasedačky, učebny a velké schůzovní prostory, které se používají každý den.

Díky použitým materiálům a zpracování, srovnané kabeláži a elegantnímu průmyslovému designu jsou produkty Rally vhodným doplňkem různých architektonických prostorů i jejich vybavení.

„Ještě před několika lety by investice do audiovizuálního systému, jako je Logitech Rally, mohla snadno dosáhnout pěticiferné částky v dolarech,“ řekl Scott Wharton, viceprezident a generální ředitel Logitech Video Collaboration. „S portfoliem produktů Rally nyní zákazníci získají prvotřídní modulární systém, který nastavuje laťku AV řešení s USB připojením – to vše za zlomek ceny jiných špičkových systémů.“

Na rozdíl od běžných videokonferenčních systémů má Logitech Rally oddělené reproduktory a mikrofony. Při umístění reproduktorů blízko displeje je zvuk lépe propojen s obrazem a hlasy vzdálených účastníků přicházejí z přední části místnosti, jak to lidé intuitivně očekávají.

Modulární řešení je vhodné pro konferenční prostory prakticky libovolného tvaru a velikosti. Kamera Rally nabízí 4K obrazový senzor a inteligentní funkce PTZ pro zachycení všech sedadel v místnosti. Samostatné mikrofony zajišťují i účinnější potlačení hluku a ozvěny. Reproduktory v čele místnosti mají bohatší zvuk než běžné stolní reproduktory. Promyšlený kabelový management umožňuje instalaci v libovolném prostředí.

Logitech Rally je kompatibilní téměř se všemi videokonferenčními službami, například BlueJeans, Google Hangouts Meet, Microsoft Skype for Business, Microsoft Teams, Zoom atd.

ZANECHTE ODPOVĚĎ

Vložte svůj komentář.
Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.