Lenovo rozšířilo své portfolio pro datová centra

Společnost Lenovo seznámila širokou veřejnost se svými přírůstky do portfolia určeného pro datová centra. Uživatelům se tak otevírají dveře k řadě schopností, jako jsou analýzy dat, HPC, hybridní cloud, umělou inteligenci a strojové učení. Lenovo představilo své největší portfolio serverů, úložišť, networkingu, softwaru a služeb pro datová centra pod názvy ThinkSystem a ThinkAgile.

1005
0
SDÍLET

Portfolio produktů ThinkSystem je založené na škálovatelných procesorech Intel Xeon, což jednotné značce, zahrnující servery, úložiště i síťové systémy, nastavuje vysoký standard. Oproti ThinkSystem, které se díky novým procesorům „pouze“ proměnil, zahrnuje ThinkAgile kompletně nová softwarově definovaná řešení. Portfolio je postavené na základě platforem ThinkSystem, přizpůsobuje se stále měnícím se požadavkům na IT, přičemž současně snižuje nároky a náklady vytvářené zásobníky v tradičním IT. Portfolia ThinkSystem a ThinkAgile dohromady zákazníkům umožňují vytvořit datacentra budoucnosti na těchto principech:

  • jednoduchost;
  • zručnost a flexibilita;
  • osvědčená příprava.

Portfolio ThinkSystem zákazníkům nabízí možnost, jak si zjednodušit IT infrastrukturu, což vede ke zvýšení úrovně služeb u operací probíhajících na datovém centru, a to se pojí s růstem byznysu. Pro zavedení produktů ThinkSystem navíc není zapotřebí je jakýmkoliv způsobem přetvářet pro již existující datové centrum,  jsou navrženy tak, aby pracovaly spolu s již stávající infrastrukturou.

Portfolio ThinkAgile zahrnuje řešení, která jsou schopna přizpůsobit se dnešním neustále se měnícím požadavkům na IT a byznys tím, že nabízí rychlost, jednoduchou správu a schopnosti cloudových služeb, a přitom udržují velmi ceněné ovládání on-premise IT.