Canon: tiskárna i-Sensys LBP312x

Černobílá tiskárna i-Sensys LBP312x je díky vysoké produktivitě a malým rozměrům vhodná i pro vytížená pracoviště, která musí bojovat s nedostatkem volného prostoru. Nejnovější přírůstek do portfolia značky Canon v sobě spojuje ostré výstupy, rychlost, zásobníky s vysokou kapacitou papíru, oboustranný tisk a univerzální mobilní konektivitu.

1058
0
SDÍLET

Tiskárna přináší širokou škálu výhod – rychlost, malé rozměry, velkou kapacitu papíru i nízké provozní náklady. Vlastnosti předurčují tiskárnu k použití v různých prostředích, ve kterých je vyžadován častý tisk. Canon i-Sensys LBP312x tak najde uplatnění na místech s častým kontaktem se zákazníky, jako je například zdravotnictví nebo maloobchod, ale i v dalších prostředích včetně logistiky, financí nebo advokacie.

Canon i-Sensys LBP312x tak může tisknout na formáty A4/A5 rychlostí až 43/65 stran za minutu. Díky režimům Quick Start Up a Recovery lze tisknout již během několika sekund od zapnutí nebo probuzení z pohotovostního režimu. Tiskárna navíc umožňuje využívat i tonerové kazety s vysokou výtěžností, které zajišťují větší počet výtisků mezi jednotlivými výměnami tonerů.

Součástí Canon i-Sensys LBP312x je vestavěný zásobník papíru s kapacitou 550 listů, který lze rozšířit až o tři další standardní zásobníky s jednotlivou kapacitou taktéž 550 listů. Výhodou většího počtu zásobníků není jen menší frekvence doplňování papíru, ale také možnost tisku až na čtyři různé formáty nebo rozdílné typy hlavičkového papíru a formulářů – to vše bez nutnosti výměny médií.

Nechybí ani podpora cloudových a mobilních technologií včetně aplikace Canon Print Business a služeb Apple AirPrint, Mopria nebo Google Cloud Print. Tiskárna je také optimalizována pro použití v prostředích, která využívají tiskové jazyky PCL a PostScript. Zařízení je kompatibilní i se spravovanými službami včetně e-Maintenance pro vzdálenou správu a řešení pro správu tisku uniFlow.

Produktový list výrobku z katalogu Icecat: