Chytré telefony Nokia budou vybaveny optikou ZEISS

Exkluzivní spolupráce se společností ZEISS pomůže inovovat chytré telefony značky Nokia a posunout laťku obrazové kvality v tomto odvětví. Společnost HMD Global, nový výrobce telefonů Nokia, a společnost ZEISS společně oznámily partnerství, které má za cíl nastavit nové standardy v obrazové kvalitě chytrých telefonů. Dlouhodobá dohoda je založena na sdílení historických zkušeností a odborných znalostí mezi oběma společnostmi.

751
0
SDÍLET

Společná ambice posunout kvalitu obrazových záznamů i jejich reprodukce na chytrých telefonech sahá napříč celým ekosystémem od softwarového řešení a nabízených služeb, přes kvalitu displejů, až po design optiky. Cílem partnerství HMD Global a ZEISS je společně vyvinout a propůjčit telefonům takové zobrazovací schopnosti, které budou definovat standard a navrátí značku ZEISS do chytrých telefonů Nokia. Příslib neustálého vylepšování obrazové kvality je odrazem hodnot sdílených oběma společnostmi – jednomyslného závazku kvality, poctivého zpracování a touze zlepšovat pohodlí uživatelů.

Vztah obou značek má vice než desetiletou tradici a je založen na společné vášni pro inovace a snaze nabídnout zákazníkovi vždy to nejlepší. Obnovené partnerství bude v následujících letech navazovat na společné úspěšné inovace z uplynulých let, mezi které patří například první vícemegapixelový fotoaparát v mobilním telefonu a další známá zařízení zahrnující sérii zařízení Nokia N nebo technologii Nokia PureView.