Evolveo: odolný smartphone StrongPhone Q9

Evolveo uvedlo na český trh odolný a vodotěsný telefon se systémem Android připravený pro nasazení v prostředí s fyzicky náročnými podmínkami. Evolveo StrongPhone Q9 splňuje specifikaci IP68, která potvrzuje vodotěsnost v 1,2metrové hloubce po dobu 30 minut. Konstrukce telefonu splňuje také podmínky testů Ministerstva obrany USA (MIL-STD-810G:2008).

1194
0
SDÍLET

Odolnosti vůči škrábancům, prasklinám a dalším druhům poškozením by mělo zaručit o sklo Gorilla Glass 3 chránící 4,5“ HD IPS displej. Evolveo StrongPhone Q9 je dodáván s operačním systémem Android 7.0 (Nougat), který není výrobcem nijak upravován. Vnitřní 16GB paměť lze rozšířit pomocí microSDHC/SDXC karty. Mobil je vybaven čtyřjádrovým 64bitovým procesorem s podporou sítí 4G/LTE. Telefon podporuje režim Dual SIM (se dvěma aktivními kartami SIM současně).

Fotoaparát s rozlišením osm megapixelů podporuje technologii High Dynamic Range (HDR). Video lze natáčet v rozlišení Full HD.

Díky funkci Wi-Fi HotSpot lze vytvořit v okolí telefonu bezdrátovou síť, což umožní sdílení datového připojení pro přístup na internet například s notebookem nebo tabletem. Duální Wi-Fi s podporou frekvence 2,4 GHz a 5 GHz zabezpečí vyšší přenosovou rychlost a stabilitu, nižší rušení signálu a vynikající bezdrátové pokrytí.

Produktový list výrobku z katalogu Icecat: