HP: notebooky HP Envy 13, Envy 17 a Envy x360

Novinky od společnosti HP zaujmou nejen výkonem aktuální generace procesorů Intel i AMD, ale také důrazem na provedení či bezpečnost, reproduktory se samostatnými zesilovači, podporou Windows Hello, certifikací Windows Ink se stylusem N-tig či dostupností v řadě barevných variant.

979
0
SDÍLET

Notebooky Envy 13 a Envy 17 s kovovým tělem jsou k dostání ve stříbrném a zlatém barevném provedení a disponují hranatým podpěrným pantem umožňujícím lepší cirkulaci vzduchu i pohodlnější psaní na klávesnici.

Počítače jsou vybaveny displeji s rozlišením až UHD, čtyřmi reproduktory se samostatnými zesilovači a HD WDR kamerou. Volitelně je součástí výbavy i tzv. HP Secure Pad se zabudovanou čtečkou otisků prstů, která v kombinaci s funkcí Windows Hello přináší uživatelsky pohodlné prvky zabezpečení.

Výrobce novinky osadil procesory Intel Core i3, Core i5 a Core  i7 nejnovější generace a volitelně nabízí i dedikovanou grafiku od společnosti Nvidia.

Nová generace konvertibilního zařízení HP Envy x360 přináší 15,6” displej s minimálními rámečky, tělo z jednoho kusu hliníku a panty umožňující zařízení využívat v řadě provozních režimů. Modely s procesory Intel jsou k dostání ve stříbrné barvě, modely s procesory AMD pak v popelavě černé provedení.

Osazený displej je připravený na práci s digitálním perem. Certifikace Windows Ink se stylusem N-tig umožňuje zapisování poznámek a upravování dokumentů stejně snadno jako perem na papíře. Volitelně lze osadit take panel s rozlišením UHD (4K).

Uživatelé mohou při nákupu vybírat z více konfigurací osazených nejnovějšími procesory  Intel (Core i5 a Core i7) i AMD (A9 a A12)doplněnými až 16GB paměti RAM.

Produktový list výrobku z katalogu Icecat: