Zyxel: IP kamera Aurora

Společnost Zyxel představila interiérovou Full HD kameru Aurora, která monitoruje byt, dům, kancelář nebo jiné prostory, podporuje obousměrnou komunikaci a umožňuje zasílat upozornění na různé akce.

1224
0
SDÍLET

Kamera Aurora pracuje v rozlišení Full HD (1 080p) a věrně reprodukuje barvy i za špatných světelných podmínek. Obousměrné audio umožňuje hlasovou komunikaci pomocí chytrého telefonu. Zařízení je vybaveno 16GB úložištěm schopným pojmout týden nahrávek ve vysokém rozlišení.

Díky trojúhelníkovému tvaru a instalačnímu příslušenství je kamera schopna pokrýt všechny části místnosti, ať už je umístěna na rovné ploše, nasazena na stativ nebo připevněna k magnetickému povrchu nebo dokonce na stropu či stěnách.

Pomocí aplikace Aurora mohou uživatelé kameru nastavit ve třech jednoduchých krocích a následně sledovat a nahrávat videa. Kamera umožňuje také nastavení zónové detekce, nahrávání na základě událostí a zasílání oznámení v případě zjištění mimořádných situací.

„Rozšířením našeho portfolia o kameru Aurora chceme domácím uživatelům poskytnout další univerzální řešení pro digitální domácnost a být jejich spolehlivým síťovým partnerem,“ poznamenal Martin Bratičák, head of channel CEE. „Kamera Aurora a její mobilní aplikace přinášejí uživatelům dokonalý přehled o celé domácnosti a usnadňují jejich digitální život.“

Kamera Aurora je kompatibilní se síťovým videorekordérem Synology NVR a představuje škálovatelné úložné řešení, které zahrnuje veřejný cloud, desktop management, inteligentní video analýzu a multikamerový monitoring na jediné obrazovce.

Příslušenství ke kameře Aurora včetně modulů pro akustický alarm a PoE bude k dispozici od 2. čtvrtletí roku 2017.

Produktový list výrobku z katalogu Icecat: