Xerox: multifunkce řady PrimeLink B9100

  Společnost Xerox představila černobílou multifunkční tiskárnu řady PrimeLink B9100 navrženou tak, aby splňovala současné požadavky na produktivitu práce.

  306
  0
  SDÍLET

  Jde o univerzálního pomocníka, který zvládne široké portfolio černobílých tiskových aplikací. Základní výbavu lze navíc doplňovat ConnectKey aplikacemi.

  Důležité dokumenty se stále tisknou převážně černobíle – ve skutečnosti se černobíle tiskne 63 % veškerého tisku.

  „Xerox Primelink B9100 je ideálním pomocníkem se skvělou návratností investice. Jeho produktivita, kvalita, výkon a cena zákazníka příjemně překvapí. Xerox Primelink B9100 je univerzální stroj, které zvládne široké portfolio černobílých tiskových aplikací od letáků, dodacích listů, faktur přes výpisy až po brožury a knihy. Najde uplatnění jak v produkčním tisku, tak i v kancelářském prostředí s velkým objemem tisku,“ popsal výhody nové tiskárny Luboš Novotný, obchodní ředitel Xerox ČR.

  Na pracovišti je propojení a automatizace pracovního postupu zásadní pro transformaci systému způsobu práce. Řada PrimeLink B umožňuje přístup do Galerie aplikací, která čítá přes 80 ConnectKey programů. Ty např. vytvářejí intenzivní procesy, integrace pracovních toků a připojení ke klíčovým podnikovým systémům ať už ve školství, zdravotnictví nebo v jiných průmyslových odvětví.

  „Naši zákazníci chtějí lepší kvalitu, rychlost, zvýšenou výrobu a škálovatelnost dokončení s půdorysem, který se hodí do jakéhokoli výrobního prostředí,“ řekl Terry Antinora, viceprezident a generální ředitel Workplace Solutions Offerings, Xerox. „Vzhledem k silné poptávce v černobílém tisku investujeme do hardwaru stejně jako do konektivity a pracovních postupů, které zákazníci očekávají. Ať už v prostředí výroby nebo na pracovišti.“

  U výrobních podniků a tiskáren se často setkáváme s potřebou velkoobjemového tisku na malé ploše. Řada PrimeLink B se pyšní kompaktním provedením a lze ji rozšířit o širokou škálu profesionálního podávání a dokončování podle potřeb dané firmy. Zařízení dále tiskne na širokou škálu médií včetně těžších gramáží a dlouhého formátu.

  PrimeLink je certifikován pro globální registraci EPEAT a splňuje požadavky Energy Star 3.0.