Synology: NAS server DiskStation DS220j

Společnost Synology představila síťové úložiště (NAS) DiskStation DS220j se dvěma šachtami určené k ukládání, zálohování a správě dat.

149
0
SDÍLET

Zařízení schopné pojmout dva disky s kapacitou až 32 TB používá platformu DiskStation Manager pro správu dat, která nabízí bezpečnost dat i efektivitu práce.

„Pořizování fotografií a videí je tak snadné, že tvůrcem obsahu se může stát každý. Společným problémem se tak stala efektivní správa a uchování digitálních datových zdrojů, bez ohledu na to, jestli pro osobní účely nebo na sdílení s ostatními,“ uvedl Michael Wang, produktový manažer společnosti Synology Inc. „Pomocí cenově přijatelného zařízení DS220j si může kdokoli vytvořit osobní cloud a uchovávat či organizovat data z dalších zařízení.“

Výkon zařízení dodává čtyřjádrový 64bitový procesor Realtek doplněný o 512 MB operační paměti DDR4. Zařízení je ve dvou svých slotech schopno pojmout až 32 TB dat. Šachty jsou připraveny pro osazení 3,5″ disků, za pomoci redukce lze však osadit i 2,5″ jednotky. Konektivita je zajištěna 1GbE LAN portem RJ -45 a dvojicí portů USB 3.0.

Zařízení Synology DS220j používá platformu DiskStation Manager pro správu dat, která nabízí bezpečnost dat i efektivitu práce. Např. osobní řešení pro správu fotografií, Synology Moments, umožňuje prohlížet si celou svou sbírku fotografií a videí na cestách a současně uvolňuje cenné místo v mobilním zařízení. Pomocí služby Synology Drive můžete vytvořit svůj osobní cloud a zařídit tak zálohování více verzí souborů v počítačích. Nechybí snadné sdílení a synchronizace souborů s dalšími lidmi a mezi zařízeními. Samozřejmostí je také podpora funkce MacOS Time Machine a zálohování a synchronizace s dalšími zařízeními nebo veřejnými cloudy.