Epson: velkoformátová tiskárna SureColor T2100

Společnost Epson představila svoji finančně nejdostupnější a nejmenší přenosnou velkoformátovou tiskárnu, která patří do portfolia profesionálních tiskáren série T.

349
0
SDÍLET

Nová 24″ tiskárna SureColor T2100 byla navržena tak, aby splňovala požadavky profesionálů, mezi něž patří například architekti, projektanti, učitelé či designeři.

Díky své bytelné a lehké konstrukci je vhodná pro práci z domova, malá studia, učebny nebo vzdálená pracoviště, například staveniště.

TiskárnaSureColor T2100 může být umístěna na stole nebo na vlastním podstavci. Její chytrý a skladný design šetří místo a umožňuje tak tiskárnu bez problémů přemístit, když se právě nepoužívá. Nová 24″ tiskárna dokáže pokrýt potřeby při tisku širokého spektra profesionálních dokumentů, včetně plakátů, prezentací, výkresů v CADu, architektonických návrhů či stavebních nákresů. Pigmentové inkousty UltraChrome XD2 od Epsonu zajišťují trvanlivý tisk v archivní kvalitě se zářivými barvami a ostrými liniemi na téměř jakémkoli druhu papíru, ať už pro vnitřní či venkovní použití.

Funkce automatického přepínání umožňuje přecházet mezi velkoformátovou rolí papíru a archy A4/A3, aniž by se uživatel musel tiskárny dotknout. To je vhodné pro malé společnosti, které očekávají, že budou tiskárnu používat pro více různých účelů.

Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK, uvedl: „Model SureColor T2100 je ideální pro profesionály, podnikatele a startupy, kteří chtějí vytvářet přesné výtisky se zářivými barvami bezdrátově z PC, tabletů a chytrých telefonů.  Díky své přenosnosti je ideální pro malé prodejny, vzdělávací instituce, projektanty, designery či architekty. Hledáte-li spolehlivou a hospodárnou tiskárnu, která se snadno používá, pak už hledat nemusíte.“

Tiskárna využívá technologii tiskových hlav PrecisionCore MicroTFP od Epsonu a technologii Nozzle Verification Technology, která automaticky detekuje a upravuje stav trysek. Zařízení vytiskne formát A1 během 43 sekund. Tiskárna je vybavena integrovanou bezdrátovou konektivitou včetně Wi-Fi Direct – architekti a designéři tak mohou bez problémů tisknout z tabletů a chytrých telefonů nebo použít 4,3″ barevný dotykový displej s jednoduchým a intuitivním ovládáním i navigační menu.

Tiskárna se v současné chvíli prodává asi za 21 500 Kč vč. DPH.