Pracujte dynamicky a vždy podle svého s moderním vybavením od HP

Společnost HP představila své dosud nejmodernější pracovní přístroje z řady EliteBook s operačními systémy Windows 10 Pro a se službou DaaS pro optimální chod nejen samotných zařízení, ale celé infrastruktury.

541
0
SDÍLET

Moderní doba si žádá také moderní pracovní postupy. S nástupem home officu se sice zvedla vlna zájmu o práci na dálku, ale to zdaleka neznamená, že jsou způsoby, kterými plníme své povinnosti, méně dynamické. Je tomu přesně naopak. Je třeba být připravený a mít možnost kdykoliv efektivně odpovědět na pracovní výzvy je k nezaplacení.

Právě proto společnost HP představuje své dosud nejmodernější pracovní přístroje z řady EliteBook. Ty přinášejí tolik potřebnou konektivitu a spolehlivost, nejmodernější operační systémy Windows 10 Pro a v neposlední řadě přicházejí se službou DaaS pro optimální chod nejen zařízení, ale celé infrastruktury. Pojďme si jednotlivá řešení lépe představit.

Pracujte tak, jak si žádá situace

Začneme s všestranným 360° počítačem HP EliteBook x360 830 G6. Ten vám se svým designem a vybavením umožňuje pracovat podle vlastních představ, a je tak koncipován pro maximalizaci pracovní produktivity. Jde o ultralehký a přizpůsobitelný notebook s nejnovějšími procesory Intel Core sedmé generace, a ačkoliv slouží především jako spolehlivý společník během pracovního nasazení, užijete si také pohodlného sledování videí a jiných druhů zábavy.

Díky pokročilým nástrojům pro management zvuku, jako je technologie HP Noise Cancellation, můžete s novým notebookem přijímat a pořádat konference a pracovat se svým týmem na dálku i v těch nejhlučnějších prostorách, vždy se zárukou zprostředkování toho nejčistšího možného audia. V otočném těle notebooku je schovaná grafická karta Intel UHD 620, s výkonem, díky které je zařízení ještě účelnější.

Ponechána náhodě nebyla ani bezpečnostní stránka, a tak EliteBook x360 830 G6 obsahuje integrovanou soukromou obrazovku HP Sure View třetí generace, se kterou získáte ochranu před zvědavýma očima.

Všestranné notebooky pro skutečné profesionály

Druhou řadou novinek v portfoliu společnosti HP je EliteBook 700 série G6. I tyto notebooky přicházejí s elegantním a na první pohled příjemně minimalistickým designem a jsou navrženy pro profesionály na cestách, kteří od svého počítače požadují optimální kombinaci výkonných funkcí, bezpečnosti a vysokou konektivitu.

Vysoký výkon kromě jiného zajišťuje v srdci strojů se nacházející procesor Ryzen PRO druhé generace od firmy AMD a grafická karta se sdílenou pamětí Radeon VEGA od stejného výrobce. Zvuk je pak řešen podobnými metodami jako u předchozích řešení, bohatý a čistý zvuk vám poskytnou při práci i zábavě integrované reproduktory s horním výstupem a vestavěný směrový mikrofon. Náročný uživatel v pohybu jistě využije i možnost rychlého dobíjení, se kterou se baterie dostane na 50 % své kapacity za pouhou půlhodinu.   

Velká pozornost se věnovala bezpečnosti, a tak HP EliteBook 700 série G6 přicházejí s technologiemi HP Sure Start, která automaticky obnoví BIOS a jiná kritický firmware po napadení, a HP Sure Run, se kterou jsou kritické procesy operačního systému zabezpečeny proti malwaru. Ještě je třeba zmínit snadnou správu a možnosti rozšíření o dokovací stanice a monitory HP.

Se službou HP DaaS z nových řešení dostanete maximum

Protože je třeba nejen vybavit profesionály nejmodernějším zařízeními, ale je potřeba také zajistit, aby tato zařízení pracovala optimálně, přichází společnost HP u všech popsaných zařízení s možností služby DaaS, tedy Device-as-a-Service, zařízení jako služba. Ta zákazníkům umožňuje pořídit si nejen samotný notebook, ale zároveň s ním také komplexní službu, která se postará o optimální chod a využívání během všech fází životního cyklu zařízení.

HP DaaS je služba, kterou si pořizujete vždy na míru podle svých vlastních potřeb a přichází s flexibilním plánem, který vám dovoluje vybrat si z velkého množství nástrojů, řešení a platforem společnosti HP. To vše vám umožní využít maximální potenciál nejen ze samotných zařízení, ale celé infrastruktury. Se službou je spojeno množství nástrojů určených pro analytiku, monitoring i následnou konfiguraci vaší sítě i zařízení pro její nejefektivnější využití. Můžete si tak být jistí, že vaše zařízení pracují stejně naplno jako vy.