ADATA: SSD SD600

Externí SSD ADATA SD600 využívá obvody 3D TLC NAND, váží 90 g a nabízí rychlost čtení i zápisu dat přesahující 400 MB/s. Zařízení je dostupné ve dvou barevných variantách, odolá nárazům a nabízí se v kapacitách 256 a 512 GB.

1556
0
SDÍLET

ADATA se stejně jako další výrobci přesunuje k pamětem založeným na 3D (vrstvené) technologii, díky které lze ve srovnání se starší (rovinnou) technologií 2D dosáhnout vyšší hustoty zápisu, spolehlivosti i výdrže uložených dat. Díky použití DRAM cache a SLC cache zvládá disk bez zpomalení nebo přiškrcení přenosových rychlostí nahrávání velkých souborů. SLC cache umožňuje používat část kapacity disku v módu pSLC (pseudo single-level cell, pseudo jednoúrovňové použití paměťových buněk), což je výhodné při operacích vyžadujících prioritní zpracování.

ADATA SD600 dosahuje přenosových rychlostí až 440 MB/s pro čtení a 430 MB/s pro zápis dat. K zařízením se SD600 připojuje přes USB 3.1, takže je kompatibilní s celou řadou přístrojů bez nutnosti instalovat jakékoliv další ovladače do notebooků a stolních počítačů s Windows, herních konzolí Xbox One a PS4, a zařízení s operačním systémem Android.

Produktový list výrobku z katalogu Icecat: