BenQ: projektor EH620 se systémem Windows

All-in-one projektor EH620 se systémem Windows a všemi funkcemi s ním spojenými se rychle přizpůsobí pracovištím založeným na tomto operačním systému a poskytne stejnou vysokou úroveň zabezpečení, ovládání a přístupové protokoly jako firemní notebooky nebo stolní počítače.

230
0
SDÍLET

Projektor lze integrovat do stávající cloudové infrastruktury, jako je Microsoft Azure. Je vybaven přihlašovacími protokoly pro ověření korporátní identity včetně individuálního přihlašování a přihlašování hostů, víceúrovňového ověření a podmíněného přístupu. Zvýšenou úroveň zabezpečení reprezentuje pokročilé 128bitové šifrování AES a ochrana bezdrátového připojení WPA2. Nechybí ani technologie Intel Secure Boot chránící před malwarem. Výpočetní výkon projektoru dodává procesor Intel Celeron řady 4000.

BenQ EH620 je certifikován společností Onward Security Corporation, prošel bezpečnostním auditem Black Box Test bez nálezu zranitelnosti v operačním systému, síťových službách, bezdrátových protokolech, správě hesel, zabezpečení přístupu a hardwaru. Toto hodnocení zaručuje celkový vynikající stav zabezpečení nového chytrého projektoru.

Uživatelům projektor poskytuje volnost a možnost se bez nutnosti připojování externího zařízení jednoduše přihlásit přímo do firemní sítě a okamžitě zahájit schůzky a videokonference na 150″ obrazovce s Full HD rozlišením.

Intuitivní orientaci v systému Windows 11 IoT Enterprise podporuje uživatelské rozhraní BenQ Uni Launcher. Pro spolupracovníky využívající zařízení s operačními systémy iOS, Mac OS a Android nabízí projektor bezdrátovou projekci bez nutnosti instalace ovladačů přes Miracast, Airplay, Google Cast a funkci BenQ InstaShare umožňující zrcadlení klientských zařízení až do čtyř oblastí rozdělené obrazovky. Univerzálnost umocňuje možnost instalace aplikací z obchodu Microsoft Store.

Instalaci zjednodušuje automatické lichoběžníkové zkreslení nebo automatická volba režimu obrazu a zvuku reprezentovaného dvěma 5W reproduktory. IT oddělení ocení automatické aktualizace firmwaru OTA a kompatibilitu s řídicími systémy Extren, Creston, AMX a PJ Link.

BenQ EH620 bude k dispozici v polovině listopadu 2022 za doporučenou koncovou cenu 38 590 Kč s DPH v České republice, resp. 1 575 eur s DPH na Slovensku.