Hanwha Techwin: IP kamera Samsung PNP-9200RH

Společnost Hanwha Techwin rozšířila svou řadu Samsung Wisenet P uvedením IP síťové 4K PTZ dome kamery PNP-9200RH s integrovaným IR přísvitem. Spolu s kompresí H.265 disponuje kamera 20x optickým zoomem, otáčením v okruhu 360° a regulováním náklonu v úhlu 190°.

1819
0
SDÍLET

Kamera PNP-9200RH disponuje stupněm krytí IP66 a IK10 vůči vandalismu a venkovním podmínkám v náročném prostředí a využívá progresivní skenování, které zajišťuje ostré okraje pohybujících se objektů a vozidel.

Funkce pro analýzu videa, jako je přidání/odebrání objektu a detekce neoprávněné manipulace a zvuku (s metadaty), jsou poskytovány standardně. Otevřená platforma reprezentovaná čipovou sadou DSP přináší koncovým uživatelům flexibilitu spočívající v možnosti používat analytické funkce vyhovující jejich potřebám.

Seznam inovativních funkcí integrovaných do modelu PNP-9200RH završuje WiseStream, doplňková kompresní technologie, která dynamicky řídí kódování a vyvažuje kvalitu a kompresní poměr vzhledem k pohybu, k němuž v záběru dochází. Když se zkombinuje komplementární kompresní technologie WiseStream s kompresí H.265, je efektivita v zacházení se šířkou pásma zlepšena až o 75 % ve srovnání se současnou technologií H.264.

Produktový list výrobku z katalogu Icecat: