Lenovo: all-in-one počítač Yoga AIO 7

Nový all-in-one stolní počítač Lenovo Yoga je navržený tak, aby se stal středobodem moderního domova. Podobně jako u notebooků řady Yoga počítač zaujme svým provedením – díky použití flexibilních pantů jde obrazovku bez námahy otáčet o 90 stupňů, posouvat nahoru a naklánět do strany. Vedle designu a provedení navíc nijak nezaostává ani výkon a funkce.

324
0
SDÍLET

Ústředním prvkem výbavy zařízení Lenovo Yoga AIO 7 je samozřejmě 27″ 4K IPS displej s úzkým rámečkem a 95% pokrytím barevného spektra DCI-P3.

Výkon počítači propůjčují procesory AMD Ryzen 5 6600H nebo AMD Ryzen 7 6800H. O zpracování grafických operací se může postarat integrovaný grafický čip nebo volitelná grafika AMD Radeon RX 6600M s architekturou AMD RDNA 2. To vše může doplňovat až 32 GB operační paměti a až 1TB SSD úložiště.

Zařízení spolehlivě splní roli zábavního centra díky duálním 5W reproduktorům JBL, které díky jedinečnému designu pasivního zářiče minimalizují zkreslení. Výbavu dále doplňuje také vestavěný mikrofon a připojitelná webová IR kamera. Nic tak nebrání ani provozování soukromých či pracovních online videohovorů.

Zařízení Yoga AIO 7 nabízí široké možnosti sdílení a spolupráce. Uživatelé mohou např. na velký monitor bezdrátově přenášet obrazovku svého smartphonu a přehrávat zde videa, procházet fotografie nebo sociální média, podle potřeby na displej otočený do horizontální nebo vertikální polohy.

Uživatelé se mohou spolehnout také na širokou nabídku bezdrátových (Wi-Fi 6 802.11ax/ac + Bluetooth 5.0) i drátových (4 × USB-A, 3 × USB-C, DP výstup, LAN, audio jack) komunikačních technologií.

Navzdory své výbavě zabírá novinka na stole menší plochu než předchozí generace, a uživatelům tak poskytuje více dostupného prostoru.